top of page
Dark Emperador

Dark Emperador je vynikající mramor, který poskytuje styl a vyznamenání. Kvalitu, kterou vysoce oceňují architekti i interiéroví designéři, kteří ji široce využívají k vytváření jedinečných a okouzlujících prostředí.

Z vizuálního hlediska mramor Dark Emperador přitahuje pozornost díky tmavě hnědému tónu s nepravidelnými světlejšími žilkami.

 

Dalším významným rysem je, že může být kombinován s jinými materiály v různých tónech, aby bylo dosaženo výrazného prostředí. Například můžeme kombinovat s jinými materiály krémového tónu, abychom dosáhli uvolněného vzhledu.

Dark-Emperador-1.jpg

Mramor Dark Emperador

Cena dlažby 60 x 30 cm, tloušťka 2 cm:

Při odběru do 18 m2:    1 600,- bez DPH

Při odběru nad 18 m2:  1 200,- bez DPH

B7B8B707-28AF-42F5-8FF3-94EC12409574.JPG
Marble-bathroom-Dark-brown-Emperador.jpg
POVRCHY

LEŠTĚNÝ
Díky procesu leštění můžeme krásnou kresbu kamene zvýraznit, což architektonickému prostředí, do kterého bude mramor umístěn, dává jas, světlo a velkolepý dojem. Je také snazší udržet leštěný povrch čistý a beze skvrn, protože leštění a možná následná impregnace a penetrace uzavírají póry povrchu kamene a odpuzují vlhkost. Vynikne zejména na větších plochách.

BROUŠENÝ 

Mramor, který se vyleští do hladka, se následně pomocí kartáčů zdrsní a povrch získá matný vzhled.

APLIKACE

Mramor Dark Emperador je skvělý, je-li spojen s jakoukoli variací bílé, ale zejména se přírodními odstíny, jako je ecru, vanilka, kost a písek. Tento materiál je dechberoucí v obývacích pokojích, díky jeho přirozené eleganci, a je mocnou volbou, která vyzdvihne jakýkoli dekor.

Interiérové podlahy
Interiérové_povrchy.jpg
Obývací pokoje
Obývací pokoje.jpg
Exteriérové podlahy
Exteriérové_povrchy.jpg
Kuchyně
Kuchyně.jpg
Fasády
Fasády.jpg
Koupelny
Koupelny.jpg
Schody
Schodiště.jpg
Ložnice
Ložnice.jpg
bottom of page