top of page
Light Emperador

Light Emperador - mimořádný materiál, kterým se obklopíte klasickou atmosférou a estetickou rovnováhou.

Teplo a pocit domova, kde chcete zůstat navždy. Medově zbarvené žilky mramoru se mísí s dalšími více sytými odstíny. Tento harmonický celek dělá z tohoto materiálu jedinečný a vysoce všestranný mramor ve všech typech užití. Je nepostradatelný díky svým výjimečným technickým a estetickým vlastnostem, je velmi vhodný pro koloniální i etnické dekory - zařízené s kousky tvrdého dřeva, zelenými rostlinami, čalouněním v přírodních, vícebarevných textiliích - ale také vypadá skvěle u odvážnějších stylů, kde přidává ceněný dotek vyrovnanosti a klidu
 

Light Emperador.jpg

Mramor Light Emperador

Cena dlažby 60 x 30 cm, tloušťka 2 cm:

Při odběru do 18 m2:    1 600,- bez DPH

Při odběru nad 18 m2:  1 200,- bez DPH

Light Emperador 1.jpg
108281-11394956.jpg
POVRCHY

LEŠTĚNÝ
Díky procesu leštění můžeme krásnou kresbu kamene zvýraznit, což architektonickému prostředí, do kterého bude mramor umístěn, dává jas, světlo a velkolepý dojem. Je také snazší udržet leštěný povrch čistý a beze skvrn, protože leštění a možná následná impregnace a penetrace uzavírají póry povrchu kamene a odpuzují vlhkost. Vynikne zejména na větších plochách.

BROUŠENÝ 

Mramor, který se vyleští do hladka, se následně pomocí kartáčů zdrsní a povrch získá matný vzhled.

APLIKACE

Je poměrně snadné kombinovat Emperador Light s jakýmkoli jiným typem materiálu jiné barvy nebo povahy. Tato kvalita je způsobena měkkým tónem, který je také schopen přenášet teplo a pohodlí do okolního prostředí.

Architekti a návrháři interiérů neváhají využít tento přírodní kámen při vytváření příjemného prostředí velké krásy, zejména při hledání etnického nebo koloniálního prostředí.

Interiérové podlahy
Interiérové_povrchy.jpg
Obývací pokoje
Obývací pokoje.jpg
Exteriérové podlahy
Exteriérové_povrchy.jpg
Kuchyně
Kuchyně.jpg
Fasády
Fasády.jpg
Koupelny
Koupelny.jpg
Schody
Schodiště.jpg
Ložnice
Ložnice.jpg
bottom of page