top of page
Rojo Alicante

Rojo Alicante, to je mramor, který přenáší energii a dynamiku ambicím.

Bílé žíly tvoří mramor bez jakéhokoliv opakovaného vzoru, jejich vzhled a množství se liší na každém kusu, což z něj činí unikátní materál.

Jeho pevnost může být využita na podlahy, fasády, pracovní desky a jiné požadované aplikace. Pokud se snažíte zmírnit atmosféru v místnosti, doporučujeme ji kombinovat s jinými tóny. Například v tomto případě bychom mohli použít zemité tóny. Na druhou stranu, pokud si přejeme, aby se dosáhlo pocitu dynamiky, je její spojení s bílou vynikajícím řešením.

 

Intenzivní červená je synonymem avantgardy a moderny. Pokud chcete tento efekt zvýraznit, doporučujeme tento mramor leštěný, abyste dosáhli lepšího světelného efektu.

Rojo-Alicante-marble.jpg

Mramor Rojo Alicante

Cena dlažby 60 x 30 cm, tloušťka 2 cm:

Při odběru do 18 m2:    1 700,- bez DPH

Při odběru nad 18 m2:  1 300,- bez DPH

044_8508571.jpg
043_8508569.jpg
POVRCHY

LEŠTĚNÝ
Díky procesu leštění můžeme krásnou kresbu kamene zvýraznit, což architektonickému prostředí, do kterého bude mramor umístěn, dává jas, světlo a velkolepý dojem. Je také snazší udržet leštěný povrch čistý a beze skvrn, protože leštění a možná následná impregnace a penetrace uzavírají póry povrchu kamene a odpuzují vlhkost. Vynikne zejména na větších plochách.

BROUŠENÝ 

Mramor, který se vyleští do hladka, se následně pomocí kartáčů zdrsní a povrch získá matný vzhled.

APLIKACE

Vzhledem k tomu, že se jedná o materiál, který dokáže přenášet energii a dynamiku, doporučuje se pro místnosti s větším pohybem osob, jako je salon, kuchyň a koupelna. Je-li červená barva méně intenzivní nebo je kombinována s jinými tóny, lze dosáhnout mnohem uvolněnějšího prostředí, ideální pro ložnice.

Interiérové podlahy
Interiérové_povrchy.jpg
Obývací pokoje
Obývací pokoje.jpg
Exteriérové podlahy
Exteriérové_povrchy.jpg
Kuchyně
Kuchyně.jpg
Fasády
Fasády.jpg
Koupelny
Koupelny.jpg
Schody
Schodiště.jpg
Ložnice
Ložnice.jpg
bottom of page