top of page
White Carrara

Mramor White Carrara (Bianco Carrara) je jedním z ikonických luxusních italských marmorů s odstíny bílé a šedé. Mramorové desky Carrara jsou nabízeny s leštěným a honovaným povrchem a je k dispozici široká škála podlahových dlaždic, obkladů a mozaik pro vytvoření ohromujících mramorových pracovních ploch, podlah a výrazných stěn v rezidenčních i komerčních nemovitostech.
 

Cena dlažby 60 x 30 cm, tloušťka 2 cm:

Při odběru do 18 m2:    2 700,- bez DPH

Při odběru nad 18 m2:  2 300,- bez DPH

White Carrara.jpg

Mramor White Carrara

White Carrara 1.jpg
White Carrara 2.jpg
POVRCHY

LEŠTĚNÝ
Díky procesu leštění můžeme krásnou kresbu kamene zvýraznit, což architektonickému prostředí, do kterého bude mramor umístěn, dává jas, světlo a velkolepý dojem. Je také snazší udržet leštěný povrch čistý a beze skvrn, protože leštění a možná následná impregnace a penetrace uzavírají póry povrchu kamene a odpuzují vlhkost. Vynikne zejména na větších plochách.

BROUŠENÝ 

Mramor, který se vyleští do hladka, se následně pomocí kartáčů zdrsní a povrch získá matný vzhled.

APLIKACE

Mramor White Carrara je od starověku vysoce ceněný pro svou mimořádnou bělost, s jemnými namodralými a šedavě zbarvenými odstíny, velmi jemnými a velmi jemnými zrny. Faktem je, že jeho přítomnost zaručuje luxus a kvalitu na nejvyšší úrovni. Bude-li použit v leštěné nebo hrubé formě v koupelně, vaně, krbu nebo na schodišti, promění prostor v něco sofistikovaného a překrásného.

Interiérové podlahy
Interiérové_povrchy.jpg
Obývací pokoje
Obývací pokoje.jpg
Exteriérové podlahy
Exteriérové_povrchy.jpg
Kuchyně
Kuchyně.jpg
Fasády
Fasády.jpg
Koupelny
Koupelny.jpg
Schody
Schodiště.jpg
Ložnice
Ložnice.jpg
bottom of page