top of page
White Ibiza

Čistota a zářivost jsou dvě hodnoty, díky nimž je White Ibiza (Blanco Ibiza) mramorem, s nímž lze vážně počítat v architektuře a dekoraci.

Příroda zpracovává materiál v průběhu času takovým způsobem, že mramor najdeme White Ibiza v různých odstínech. Vzhled šedých a někdy i hnědých pruhů dává přírodnímu kameni jedinečnost. Bílá je synonymem modernosti a jasnosti. Pokud ji hledáme, doporučuje se, aby byl mramor leštěný, aby se dosáhlo, pokud je to možné, ještě větší svítivosti.

Cena dlažby 60 x 30 cm, tloušťka 2 cm:

Při odběru do 18 m2:    1 700,- bez DPH

Při odběru nad 18 m2:  1 300,- bez DPH

White Ibiza.jpg

Mramor White Ibiza

White Ibiza 1.jpg
0006270_ibiza-bianco-marble-tiles-polish
POVRCHY

LEŠTĚNÝ
Díky procesu leštění můžeme krásnou kresbu kamene zvýraznit, což architektonickému prostředí, do kterého bude mramor umístěn, dává jas, světlo a velkolepý dojem. Je také snazší udržet leštěný povrch čistý a beze skvrn, protože leštění a možná následná impregnace a penetrace uzavírají póry povrchu kamene a odpuzují vlhkost. Vynikne zejména na větších plochách.

BROUŠENÝ 

Mramor, který se vyleští do hladka, se následně pomocí kartáčů zdrsní a povrch získá matný vzhled.

APLIKACE

Není překvapením, že jde o jeden z nejvyhledávanějších mramorů, vzhledem k jeho tvrdosti, jednoduchosti a lesku. Svým jasem a čistotou pokrývá široké dekorativní spektrum: podlahy, kuchyně, pracovní desky nebo minimalistické koupelny v oslnivě bílé, dokonalé sprchové vaničky, krby nebo schodiště. Rovněž je vynikající v obývacích pokojích, ložnicích a venkovních prostorech, jako jsou terasy a zahrady nebo fasádní výzdoba budovy.

Interiérové podlahy
Interiérové_povrchy.jpg
Obývací pokoje
Obývací pokoje.jpg
Exteriérové podlahy
Exteriérové_povrchy.jpg
Kuchyně
Kuchyně.jpg
Fasády
Fasády.jpg
Koupelny
Koupelny.jpg
Schody
Schodiště.jpg
Ložnice
Ložnice.jpg
bottom of page