top of page
Pietra Grey

Mramor Pietra Grey je nádherný moderní mramor. Tento mramor je tvořen grafitově šedými tóny a výraznými bílými žilkami.

Díky trendové barvě tohoto mramoru je ideální volbou pro koupelny, kuchyně a obytné prostory. Esteticky příjemný a odvážný výběr pro mnoho designérů interiérů je tento mramor skvělou volbou pro tuto samostatnou koupelnu nebo kuchyň. Tento styl přírodního kamene byl představen v designérských a slavných koupelnách a kuchyních po celém světě.

Cena dlažby 60 x 30 cm, tloušťka 2 cm:

Při odběru do 18 m2:    2 800,- bez DPH

Při odběru nad 18 m2:  2 400,- bez DPH

Pietra Grey.jpg

Mramor Pietra Grey

Pietra Grey 1.jpg
Pietra Grey 2.png
POVRCHY

LEŠTĚNÝ
Díky procesu leštění můžeme krásnou kresbu kamene zvýraznit, což architektonickému prostředí, do kterého bude mramor umístěn, dává jas, světlo a velkolepý dojem. Je také snazší udržet leštěný povrch čistý a beze skvrn, protože leštění a možná následná impregnace a penetrace uzavírají póry povrchu kamene a odpuzují vlhkost. Vynikne zejména na větších plochách.

BROUŠENÝ 

Mramor, který se vyleští do hladka, se následně pomocí kartáčů zdrsní a povrch získá matný vzhled.

APLIKACE

V jednoduchosti je krása. Pietra Grey - mramor, který svými jedinečnými vlastnostmi vyniká nad ostatní. Kompaktní neporušená kresba jeho povrchu a tajemný půvab ho předurčují k využití pro Zen nebo orientální dekorace.

Sálá z něj síla v minimalistickém interiéru ale také nesmírně živé přírodní kouzlo, je-li použit jako dekorace v otevřených prostorách, například v loftech . V každém prostředí působí přirozeně i majestátně zároveň.

Interiérové podlahy
Interiérové_povrchy.jpg
Obývací pokoje
Obývací pokoje.jpg
Exteriérové podlahy
Exteriérové_povrchy.jpg
Kuchyně
Kuchyně.jpg
Fasády
Fasády.jpg
Koupelny
Koupelny.jpg
Schody
Schodiště.jpg
Ložnice
Ložnice.jpg
bottom of page