Pietra Grey

Mramor Pietra Grey je nádherný moderní mramor. Tento mramor je tvořen grafitově šedými tóny a výraznými bílými žilkami.

Díky trendové barvě tohoto mramoru je ideální volbou pro koupelny, kuchyně a obytné prostory. Esteticky příjemný a odvážný výběr pro mnoho designérů interiérů je tento mramor skvělou volbou pro tuto samostatnou koupelnu nebo kuchyň. Tento styl přírodního kamene byl představen v designérských a slavných koupelnách a kuchyních po celém světě.

Cena dlažby 60 x 30 cm, tloušťka 2 cm:

Při odběru do 18 m2:    2 800,- bez DPH

Při odběru nad 18 m2:  2 400,- bez DPH

Pietra Grey.jpg

Mramor Pietra Grey

POVRCHY

LEŠTĚNÝ
Díky procesu leštění můžeme krásnou kresbu kamene zvýraznit, což architektonickému prostředí, do kterého bude mramor umístěn, dává jas, světlo a velkolepý dojem. Je také snazší udržet leštěný povrch čistý a beze skvrn, protože leštění a možná následná impregnace a penetrace uzavírají póry povrchu kamene a odpuzují vlhkost. Vynikne zejména na větších plochách.

BROUŠENÝ 

Mramor, který se vyleští do hladka, se následně pomocí kartáčů zdrsní a povrch získá matný vzhled.

APLIKACE

V jednoduchosti je krása. Pietra Grey - mramor, který svými jedinečnými vlastnostmi vyniká nad ostatní. Kompaktní neporušená kresba jeho povrchu a tajemný půvab ho předurčují k využití pro Zen nebo orientální dekorace.

Sálá z něj síla v minimalistickém interiéru ale také nesmírně živé přírodní kouzlo, je-li použit jako dekorace v otevřených prostorách, například v loftech . V každém prostředí působí přirozeně i majestátně zároveň.

Interiérové podlahy
Interiérové_povrchy.jpg
Obývací pokoje
Obývací pokoje.jpg
Exteriérové podlahy
Exteriérové_povrchy.jpg
Kuchyně
Kuchyně.jpg
Fasády
Koupelny
Koupelny.jpg
Schody
Schodiště.jpg
Ložnice
Ložnice.jpg